O autorze
„Świat się kręci” to pierwszy program typu infotainment w Polsce, w którym prowadzący i goście dyskutują o najważniejszych, czy też najciekawszych wydarzeniach z kraju oraz ze świata. Format ten wprowadził do polskiej telewizji Rinke Rooyens, właściciel firmy Rochstar, grupy medialnej zajmującej się m.in. produkcją filmów i programów telewizyjnych, a także organizowaniem akcji promocyjnych oraz wydarzeń specjalnych. Prowadzącymi „Świat się kręci” są osobowości telewizyjne, dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem: Agata Młynarska i Artur Orzech. W każdym odcinku widzowie mogą liczyć na spotkania z nietuzinkowymi ludźmi, muzykę na żywo, przegląd mediów, a także interesujące rozmowy o polityce, kulturze, problemach społecznych. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w TVP1.

Debiut Anny Popek w roli prowadzącej program Świat się kręci

logo Świat się kręci
Już dziś, 12 kwietnia, o godzinie 18:30, w roli prowadzącej program Świat się kręci zadebiutuje Anna Popek. Po raz pierwszy pojawiła się w programie podczas 500, jubileuszowego odcinka, jako gość. Tematy jakie poruszone będą studio, to m.in.: festiwal w Opolu, Międzynarodowy Dzień Załogowych Lotów Kosmicznych oraz brytyjski skandal wywołany informacjami o nieślubnym synu księcia Karola i księżnej Kamili. Gościem dnia będzie Andrzej Krzywy, lider zespołu De Mono. Będzie to 506. odcinek programu.


Anna Popek, to prezenterka telewizyjna, która do końca marca 2016 roku współprowadziła w TVP2 poranny program Pytanie na śniadanie. W trakcie jubileuszowego odcinka przyznała, że płynęło do niej wiele propozycji prowadzenia programów, ale to właśnie „Świat się kręci” był najciekawszy i najlepszy. Gdyby nie prowadziła programów dziennikarka zajęłaby się… prowadzeniem restauracji.

Świat się kręci to program typu infotainment, format ten wprowadził do kraju Rinke Rooyens, właściciel firmy Rochstar, grupy medialnej zajmującej się m.in. produkcją filmów i programów telewizyjnych, organizowaniem akcji promocyjnych i wydarzeń specjalnych, a także produkcją i obsługą koncertów. Prowadzącymi „Świat się kręci” są osobowości telewizyjne, dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem: Agata Młynarska, Anna Popek i Artur Orzech. W każdym odcinku widzowie mogą liczyć na spotkania z nietuzinkowymi ludźmi, muzykę na żywo, przegląd mediów, a także interesujące rozmowy o polityce, kulturze, problemach społecznych. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w TVP1.
Trwa ładowanie komentarzy...